Služby

 Oprava výtlkov | Údržba cestných komunikácií


☏ : +421 948 088 306
: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 Oprava výtlkov | Údržba cestných komunikácií ☏ : +421 948 088 306
: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

separator

Služby

Stavebný proces ako živý organizmus. Vnímame stavbu ako v čase viac či menej fungujúci organizmus, ktorého jednotlivé časti – ľudia, ktorí zaisťujú jeho zrodenie, rast a následný život ovplyvňujú jeho kvalitu.


 

K vybaveniu domu patrí aj elektrina, rozvod studenej a teplej vody, kúrenie a kanalizácia. Príprava daných  inžinierskych sieti sa vykonáva pomocou rôznych technológií.

Koncept zemných prác zahŕňa množstvo činností na úpravu pozemku, vrátane geodetického zamerania, dizajnu, výkopov jám, odstraňovania zeminy a podobne. Každému výkopu predchádza dôkladné geodetické štúdium terénu aj pôdne štruktúry staveniska, ktoré končia prípravou na ďalšiu etapu výstavby.

Zaoberáme sa výstavbou a rekonštrukciou ciest, pokládkou asfaltových zmesí, spevnením plôch parkovísk, komunikácií a chodníkov, dodávkou a montážou verejného osvetlenia. Vykonávame výkopové a zemné práce pre výstavbu a opravy inžinierskych sietí. Realizujeme viacúčelové športoviská. Radi Vám pomôžeme aj pri projektovaní a vybavovaní stavebného povolenia.

Pri opravách ciest sa väčšinou (pokiaľ nejde o ojedinené výtlky) časť poškodenej vozovky odfrézuje a na jej miesto sa nanesie nový pás asfaltovej zmesi. Je to lacnejšie ako vykonávať kompletnú opravu celej šírky vozovky a zároveň aj dostatočne trvanlivé. Prvý krok je očistenie poškodenej vozovky stlačeným vzduchom, následne aplikujeme postrek asfaltovou emulziou, ďalej sa tlakovo nanáša vrstva kameniva obaleného asfaltovým spojivom. V poslednej fáze opravy je aplikovaný tlakový posyp opraveného povrchu vozovky kamenivom.

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

Ceny sa menia prípad od prípadu, nie je preto možné zaviesť unifikovaný cenník.

V prípade že nás budete kontaktovať a zrozumitelne nám predostriete Vaše požiadavky alebo problém, cenu Vám dokážeme vyhotoviť na mieru a v krátkom časovom horizonte.


kontakty

 Pokiaľ hľadáte informácie ktoré nie sú zverejnené na tejto stránke, kontaktujte nás, radi Vám poradíme.

created by: Marek Sarvas