Oprava výtlkov | Údržba cestných komunikácií


☏ : +421 948 088 306
: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 Oprava výtlkov | Údržba cestných komunikácií ☏ : +421 948 088 306
: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

separator

K vybaveniu domu patrí aj elektrina, rozvod studenej a teplej vody, kúrenie a kanalizácia. Príprava daných  inžinierskych sieti sa vykonáva pomocou rôznych technológií.

Čo sú inžinierske siete?

inzinierske sieteInžinierske siete, známe aj ako rozvodné siete sú systémy nadzemných a podzemných vedení vody, elektriny, plynu, kanalizácia a telekomunikačné siete. Ide o infraštruktúru, ktorá zabezpečuje do domácnosti prívod základných prvkov, bez ktorých si dnes nevieme predstaviť bežný život. 

V ideálnom prípade sú prípojky na základné rozvodné siete privedené až na stavebnú parcelu. Často sa však stáva, že napríklad plyn alebo elektrina sú len na hranici pozemku a prípojku je potrebné urobiť nanovo. K tomu prichádza najmä pri výstavbe rodinných domov na miestach, ktoré predtým slúžili napríklad ako záhrada. 

Všetky prípojky do inžinierskych sietí musia byť uzatvárateľné, jasne označené a prístupné. Na prípojkách by mali byť umiestnené aj merače spotreby.

Príprava inžinierskych sieti zahŕňa oddelené kopanie priekop, kanálov, priestor pre sieť konkrétneho účelu. 

Okrem zemných a výkopových prác patrí aj táto oblasť do našich profesionálnych služieb, kde Vám zabezpečíme kompletnú prípravu inžinierskych sieti až po samú realizáciu.

V našom portfóliu máme aj hutnícke skúšky, terénne úpravy, murárske práce, pokládka dlažby .

 

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

Ceny sa menia prípad od prípadu, nie je preto možné zaviesť unifikovaný cenník.

V prípade že nás budete kontaktovať a zrozumitelne nám predostriete Vaše požiadavky alebo problém, cenu Vám dokážeme vyhotoviť na mieru a v krátkom časovom horizonte.


kontakty

 Pokiaľ hľadáte informácie ktoré nie sú zverejnené na tejto stránke, kontaktujte nás, radi Vám poradíme.

created by: Marek Sarvas