Základné informácie

 Oprava výtlkov | Údržba cestných komunikácií


☏ : +421 948 088 306
: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 Oprava výtlkov | Údržba cestných komunikácií ☏ : +421 948 088 306
: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

separator

Spoločnosť BTI s.r.o. je stavebno-technologickou spoločnosťou s dlhoročnými skúsenosťami. Venujeme sa pozemným stavbám, cestným stavbám a technologickým celkom od prípravy, projekcie po realizáciu. Spolupracujeme hlavne s verejnou správou, nadnárodnými korporáciami  a v menšej miere so súkromným sektorom.


PODKLADY

Z nášho hľadiska je prioritná príprava stavby. Týmto nemienime "iba" štúdiu, projekty a rozpočty, ale aj organizáciu stavby, prípravu dielenských častí dokumentácie, zmluvné ustanovenia av neposlednom rade aj stavebné denníky a pozmeňovacie dokumenty. Toto je anamnéza stavby. Genóm, ktorý určuje, čo v stavbe je možné očakávať. Už v týchto génoch je možné potom vystopovať prípadné vstavané riziká.

MIESTNE ŠETRENIA

Stavba je spojená s miestom, kde vzniká. Miestne podmienky určujú, ako sa bude správať, ktorými neduhy bude trpieť. Pokiaľ sa kríza netýka priamo technických aspektov, aj tak je vhodné stavbu vidieť. Jej rozsah, organizáciu, stav. V prípade potreby je možné doplniť ďalšie prieskumy a prehliadky. Toto je diagnóza. Vzhľadom na podklady a skutočnosti zistené týmto prešetrovaním možno väčšinou stanoviť príčiny krízy.

NÁVRH RIEŠENIA

Po stanovení príčin a pomenovaní problému je vhodné napospol veľmi komplexnú otázku rozdeliť na parciálne jednoduché otázky. Ich zodpovedaním sa väčšinou riešenie samo ponúkne. V tej chvíli je nutné toto riešenie bližšie špecifikovať a spätne preveriť jeho uskutočniteľnosť. Ak sa ukáže, že prínos riešenia nie je optimálny, je potrebné zmeniť buď otázky, alebo odpovede na ne.

AKCEPTÁCIA RIEŠENIA

Optimálne riešenie je potrebné spracovať do podoby zrozumiteľnej všetkým zúčastneným. Riešenie odsúhlasuje predovšetkým klient väčšinou zastúpený svojim technickým poradcom. Ostatní účastníci, pokiaľ technicky, alebo technologicky nedosahujú potrebnú úroveň na realizáciu navrhnutého riešenia, musia zmluvne zaistiť možnosť zásahu špecializovaného dodávateľa.

REALIZÁCIA RIEŠENIA

Realizácia - teda vlastná liečba - potom prebieha za súčinnosti odborníka. Jednorazový zásah je pomerne jednoduchá operácia, ktorá krízovú situáciu vyrieši. Pokiaľ ide o zložitejší problém, na ktorom sa podieľa viac aspektov, alebo sú niektoré z príčin nejasné, je vhodné realizáciu opatrení robiť postupne a jednotlivé kroky vyhodnocovať. V prípade, že sa očakávaný efekt nedostaví v plnej miere, treba sa vrátiť späť k návrhu prešetrovania, prípadne vykonať doplňujúce prieskumy.


web

OFICIÁLNA STRÁNKA SPOLOČNOSTI BTI s.r.o.


 

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

Ceny sa menia prípad od prípadu, nie je preto možné zaviesť unifikovaný cenník.

V prípade že nás budete kontaktovať a zrozumitelne nám predostriete Vaše požiadavky alebo problém, cenu Vám dokážeme vyhotoviť na mieru a v krátkom časovom horizonte.


kontakty

 Pokiaľ hľadáte informácie ktoré nie sú zverejnené na tejto stránke, kontaktujte nás, radi Vám poradíme.

created by: Marek Sarvas